Mastichari Plajı: Kos kasabasının 27 km güneyinde ve Kos (istanköy) adasındaki Antimachia’nın 3 km kuzey batısında yer almaktadır. Beyaz kum ve zümrüt suları, burayı nihai egzotik atmosfere çevirir. Plajın merkezinde bol miktarda şezlong, güneş şemsiyesi ve bazı su sporları olanakları bulacaksınız.

Kos Plajları – Mastichari

Uzun bir ağaç grubu, çevrede uzanır ve serin gölgelik için mükemmel bir yer sağlar. Yerleşim doğal koy etrafında yer alır ve konaklama, restoran, kafe ve dükkan gibi birçok turistik olanak sunmaktadır. Genellikle gündüz yoğun olur. Köyün küçük limanı Kalymnos adasına günlük bağlantılar sunar.

Kos Hava Durumu

Kos
clear sky
23.4 ° C
24 °
23 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mon
24 °
Tue
24 °
Wed
23 °
Thu
22 °
Fri
22 °

Kos Otellerini İnceleyin!

Mastichari Plajı: Kos kasabasının 27 km güneyinde ve Kos (istanköy) adasındaki Antimachia'nın 3 km kuzey batısında yer almaktadır. Beyaz kum ve zümrüt suları, burayı nihai egzotik atmosfere çevirir. Plajın merkezinde bol miktarda şezlong, güneş şemsiyesi ve bazı su sporları olanakları bulacaksınız. Kos Plajları - Mastichari Uzun bir ağaç grubu, çevrede uzanır ve serin gölgelik için mükemmel bir yer sağlar. Yerleşim doğal koy etrafında yer alır ve konaklama, restoran, kafe ve dükkan gibi birçok turistik olanak sunmaktadır. Genellikle gündüz yoğun olur. Köyün küçük limanı Kalymnos adasına günlük bağlantılar sunar. Kos Hava Durumu Kos Otellerini İnceleyin!

Değerlendirme: Kos Mastichari Plajı

YUMUŞAK KUMLU
DÜZENLİ
SESSİZ
ÇIPLAKLIĞA MÜSADE
AİLE DOSTU
ÇOCUK DOSTU
ULAŞIM

ÇOK İYİ

User Rating: No Ratings Yet !

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.